O mně

Cirkusová performerka. Cirkusu se začala věnovat v roce 2010, jako street performer během svých cest po Latinské Americe.  Věnuje se hlavně hula hoopingu (obruče) a aerial trapeze (závěsná akrobacie na hrazdě). Od roku 2015 se učila visuté hrazdě v novocirkusových centrech La Nave, Espacio Vacío a La Factoría De Arte Y Polvo v Seville ve Španělsku.

Spolupráce v ČR: Cirk La Putyka, Blackout Paradox (představení Shamaniac, Nautilus), Mask Bureau, Circus Sacra, Czech Cabaret Show, Amanitas Fire Theatre, FisioART (divadelní představení Hotel na rohu), V. O. S. A. theatre, AirGym Company, Aventyr. 

Spolupráce v cizině: Dánsko Cirkus Baldoni, Island Hoop Convention Hoopstice 66°, Švédsko a Finsko s Aliatrix-Visual Entertainment Agency, Barcelona Hoop Convention Sinergía, Španělsko festival Circada, Rakousko FM4 Frequency Festival, turné po Kolumbii s Teatro Negro de Praga.

Vystupuje na festivalech jako například Fun Fatale, Za dveřmi, Cirk uff, Roztoč, Gasparáda, Circus Culture Fest, Ozora v Maďarsku a další.
Učí několikátým rokem na dětském kroužku novocirkusových a kejklířských dovedností Cirkusárna.